Klára Stojanovičová

Svět / Morava / Zlín / Valašské Klobouky

k.stojanovicova@gmail.com

731 128 562Jsem svatební fotografka, cestovatelka, pisálek, milovnice psů, mizerná, ale nadšená degustátorka vína a osvědčené třetí (teda páté) kolo u vozu.

S focením jsem začala na výšce a po vystudování Multimediální fakulty ve Zlíně jsem se rozhodla dát si pauzu, odjet na rok do Kanady a poté na Nový Zéland. O level angličtiny výš, s tisícem zážitků a zkušeností a s utříděnými myšlenkami se těším zpět do Česka a na focení víc, než kdy předtím. 

Zbožňuju hory a přírodu obecně, takže pokud mi oznámíte, že chcete zásnubní focení spojit třeba s výšlapem a táborákem, budu vás mít nejradši. 

Jsem fanoušek spíše menších svateb (ale pozor, párty já taky ráda!),  uvolněné atmosféry, reportážního focení, tradicí i originality, ale hlavně lásky ❤.

Poptávky na rok 2021

Rok 2020 není ke svatebním plánům nejpříznivější, tak věřím, že rok následující bude naopak perfektní! Po dvou letech v zahraničí plánuji být v roce 2021 doma - a fotit, co to dá, jelikož mi (nejen) svatby už ohromně chybí.

Bydlím ve Valašských Kloboukách ve Zlínském kraji, ale není problém domluvit se i na akcích ve vzdálenějších koutech republiky. 
Trhovisko 636, Valašské Klobouky

IČO: 05511933

zapsána na MÚ Valašské Klobouky

Using Format